Vyražte se svojí partou na Segway Tours

Praha je magické město plné nádherných míst. Pokud je chcete všechna navštívit, ale zároveň tím nestrávit týden, máme pro vás skvělé řešení - Segway Tours Praha.

Díky vozítkům Segway se můžete po městě pohybovat rychle a bezpečně. Stihnete navštívit všechna zajímavá místa a večer vám zbyde ještě spousta energie na poznávání dalších pražských krás.

Ponořte se do pražských uliček na vozítkách Segway!

Naplánovali jsme pro vás čtyři hlavní okruhy, vybrat si ale můžete i jízdu po pražských parcích nebo si jednotlivé body vaší trasy rozplánovat sami.

Naše okruhy Prahou:

Královská cesta - 90 minut

Projeďte se cestou, po které mířili za korunovací slavní čeští králové. Uvidíte Prašnou bránu, Karlův most, Malostranské náměstí i Pražský hrad s chrámem sv. Víta - zkrátka to nejlepší z bohaté pražské nabídky!

Prahou kolem dokola - 60 minut

Při téhle okružní jízdě od Rudolfina uvidíte nejen Staroměstské náměstí, Národní divadlo a Karlův most, ale i Lennonovu zeď nebo Pomník obětem komunismu pod Petřínskou rozhlednou.

Petřínská trasa - 120 minut

Pokud chcete kromě architektonických skvostů vidět i kus pražské přírody, vyberte si naši Petřínskou trasu. Kromě těch největších perel (Pražský hrad, Karlův most, Národní divadlo) si užijete i krásný výhled z Petřínských sadů.

Velký pražský okruh - 180 minut

Pro ty nejnáročnější tu máme velký okruh Prahou. Během něj nejen poznáte ty nejproslavenější pražské památky, ale projedete se i na Petřínskou rozhlednu a po Letenských sadech. Těšte se na skvělou, prodlouženou jízdu!

 

 

Kromě zapůjčení segwayů jsou samozřejmostí také ochranné pomůcky a služby zkušeného průvodce. Před jízdou navíc dostanete potřebné školení, takže se rozhodně nemáte čeho bát.

Nabízíme služby pro jednotlivce i malé skupinky. Pokud budete mít jakékoli přání nebo dotaz, obraťte se na nás prostřednictvím telefonního čísla XY nebo nám napište na emailovou adresu XY.

Vouchery

Nejoblíbenější segway tours

  • Délka trasy: 6 km
  • Doba jízdy: 01:00:00
  • Povrch: 90% asfalt, 10% štěrk
Zobrazit detail
  • Délka trasy: 20 km
  • Doba jízdy: 02:30:00
  • Povrch: 70% asfalt, 30% dlažební kostky
Zobrazit detail
  • Délka trasy: 11 km
  • Doba jízdy: 02:00:00
  • Povrch: 100% asfalt
Zobrazit detail
Zobrazit všechny Tours
Nahoru